VEDELSEEBID

VEDELSEEBID sisaldavad ehtsaid seepe ning pesemisvõime tõstmiseks ei ole kasutatud täiendavaid pindaktiivseid aineid. Nende koostises on nagu tükiseepidegi puhul oliivi-, kookos- ja rapsiõlist ning searasvast valmistatud seep, seebitegemisel tekkiv nahaniisutaja glütseriin, erinevad eeterlikud õlid ning vajadusel taimsed tõmmised.

Nagu juba mainitud ei kasuta me vedelseepide valmistamisel sünteetilisi pindaktiivseid aineid, aga me ei kasuta ka lisavärvaineid ega sünteetilisi või loodusidentseid lõhnaaineid ning säilitusaineid. Meie seebid  on tagasihoidliku lõhnaga, mille annavad neile taimedest valmistatud tõmmised ning looduslikud eeterlikud õlid, mistõttu peaksid need eriti sobima inimestele, kes ei armasta tugevalõhnalisi seepe.

Vedelseep on villitud praktilisse vahupumbaga pudelisse. Seetõttu saate pudelist peo peale kindla koguse seebivahtu, millega saab kohe mugavalt pesema hakata. Ütlematagi on selge, et seep kõlbab nii käte- kui kehapesuks, aga miks mitte ka juuste pesuks, kui tegemist on normaalsete või rasvanema kippuvate juustega. Juustepesu tuleks kindlasti lõpetada palsamiga.

Tõtta ostma!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga