TÜKISEEBID

TÜKISEEBID valmivad külmprotsessil, mille käigus üritame võimalikult vähe “haavata” seebile lisatavaid kasulikke toimeaineid.

Seepide retseptide modelleerimisel on eesmärgiks saavutada seebi hea vahutavus ja vahu pehmus, nahasõbralikkus ning vähene kuluvus. Seda mitte niivõrd läbi rasvade laia nomenklatuuri või eksootilise päritolu, vaid täpse valiku. Selline lähenemine võimaldab meil oma seepides kasutada  tuntud iluõlide – kookos- ja oliiviõli – kõrval ka kohalikku päritolu rapsiõli ning taas au sisse tõsta searasva – meie vanavanemate poolt hinnatud seebikeedu tooraine –, mis praegu on tänamatult unustuse hõlma vajunud. Seebikeetmiseks kasutatavate õlide segus on küllastumata rasvhapete sisaldus ligi 60%.

Meie seebid  on tagasihoidliku lõhnaga, mille annavad neile taimedest valmistatud vesitõmmised või õliekstraktid ning looduslikud eeterlikud õlid. Seetõttu peaksid need eriti sobima inimestele, kes ei armasta tugevalõhnalisi seepe. Ürtide tõmmised ja õliekstraktid valmistame vanu häid traditsioonide järgides ise. Kui võimalik, siis vahetult enne seebitegu.

Me ei kasuta seepide valmistamisel sünteetilisi pindaktiivseid aineid, lisavärvaineid ega sünteetilisi või loodusidentseid lõhnaaineid.

Lisaks kõigele on meie seebid pakendatud kaunitesse ja informatiivsetesse karpidesse

Tõtta ostma!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga