KOORIVAD TOOTED

Nahk on inimese suurim organ. Naha normaalne funktsioneerimine on väga oluline, sest ta kaitseb meid väliskeskkonna kahjulike mõjude eest ning annab meile ka hea väljanägemise.

Naha igapäevane pesemine näiteks meie seepidega puhastab selle igapäevasest mustusest ja higist, rasvatab seda, millega aitame kaasa naha normaalsele funktsioneerimisele, kuid veelgi parema tulemuse annab regulaarne koorijate kasutamine. Koorijad sisaldavad abrasiivseid komponente, mille ülesandeks on naha mehaaniline puhastamine surnud naharakkudest. Nahk uueneb pidevalt, see tähendab, et osa naharakke sureb ning need asendatakse uutega. Võib aga juhtuda, et surnud naharakkude eraldumine on raskendatud, mistõttu nahk kaotab oma värskuse. Siin tuleb appi koorija, mis oma abrasiivsete koostisosadega eemaldab surnud naharakke, tehes seeläbi tee vabaks uutele. Tulemuseks on naha jume ja pingsuse paranemine, see muutub elastsemaks ja siidisemaks.

Kõige sagedamini kasutatakse koorijates abrasiivina erinevaid looduslikke komponente nagu marjade seemned, purustatud aprikoosikivi koor, savipulbrid, suhkur, aga ka sünteetilisi(polüetüleenist graanulid).

Meie tootevalikus on hetkel kolm koorivat toodet. Neist kahes(koorija ning kooriv seep) kasutame kooriva komponendina Himaalaja soola ning kolmandas(kooriv jalaseep) vulkaanilise päritoluga looduslikku pimsskivi.

Himaalaja soola kasutamise eeliseks teiste mehaaniliste koorijate ees on selle mitmetahuline toime nahale. Esmalt eraldab ta kui tavapärane abrasiiv mehaaniliselt surnud naharakke. Samal ajal aga lahustub vesikeskkonnas, mille tulemusena tekkiv soolalahus nahal hõlbustab nahapooride puhastumist ning vistrikest ja rasupunnidest vabanemist. Lisaks on  mikroelementide rikas sool veel ka naha niisutaja ning desinfitseerija.

Tõtta ostma!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga